Пасажирський потяг за 4год пройшов ту саму відствнь, що і товарний за 6 год. Знайдіть швидкість

товарного потягу, якщо вона на 25км/год менша, ніж швидкість пасажирського. Яке з рівнянь відповідає умові задачі, якщо через х позначено швиткість поварного потягу? (А) 6х-4х=25; (Б) 4х+25=6х; (В) 4х=6(х+25); (Г) 4(х+25)=6х.

Ответы на вопрос

Отвечает Шипицын Виталий.

Пусть х км/ч - скорость товарного поезда, тогда (х + 25) км/ч - скорость пассажирского поезда. Уравнение:

х · 6 = (х + 25) · 4

6х = 4х + 100

6х - 4х = 100

2х = 100

х = 100 : 2

х = 50 (км/ч) - скорость товарного поезда

50 + 25 = 75 (км/ч) - скорость пассажирского поезда

Вiдповiдь: Г) 4(х+25) = 6х.

Отвечает Сайбель Наташа.

Ответ:

(Г) 4(х+25)=6х

Пошаговое объяснение: