Із двох станцій, відстань між якими 560 км, одночасно назустріч один одному вирушили пасажирський і

товарний потяги, які зустрілися через 4 год після початку руху. Якби пасажирський потяг вирушив на 1,75 год раніше від товарного, то вони б зустрілися через 3 год після виходу товарного потягу. Знайдіть швидкість пасажирського потягу Введіть відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Коростин Олег.

Ответ:

80

Пошаговое объяснение:

x - скорость пассажирского поезда, км/ч.

y - скорость товарного поезда, км/ч.

(x+y) - скорость сближения, км/ч.

Система уравнений:

4(x+y)=560

1,75x+3(x+y)=560

1) 4(x+y)=560                                    |4

x+y=140

y=140-x

2) 1,75x+3(x+y)=560                         |×4

7x+12x+12y=2240

19x+12y=2240

19x+12(140-x)=2240

19x+1680-12x=2240

7x=2240-1680

x=560/7

x=80 км/ч - скорость пассажирского поезда.