. Розв'яжи задачу. З двох станцій, відстань між якими 100 км, в одному напрям-ку одночасно

виїхали пасажирський і товарний поїзди. Швидкість пасажирського поїзда 90 км/год, а товарного 70 км/годЧерез скільки годин пасажирський поїзд наздожене товарний?помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Талисмахер Влад.

Відповідь:

50

Покрокове пояснення:90-70=20 (км/год) різниця швидкості поїздів 100:20=5 (год.) коли зустрінуться поїзди

Отвечает Лазарев Егор.

Ответ:

Через 4 год

Пошаговое объяснение:

1) 90-70=200(км/год) - ?

2) 100÷20=4(год)