Монету підкинули 6 разів, яка ймовірність того що герб випаде 4 рази


Ответы на вопрос

Отвечает Кравцов Саша.

Ответ: 1/3.

Пошаговое объяснение:

Ооскільки ймовірність того, що герб випаде 3 з 6 разів -- найбільша, то дана ймовірність буде меншою, ніж 1/2.

Отже, збудеться зміщення на 1/3 від половини, тобто на 1/6 (оскільки 4/6 = 2/3, 1 - 2/3 = 3/3 - 2/3 = 1/3), в сторону випадання "негерба" (не знаю, як "решка" по українскі): 1/2 - 1/6 = 3/6 - 1/6 = 2/6 = 1/3.

НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!!!