Відстань між пунктами A і B автомобіль проїхав за 1,9 години, а автобус — за 2,5 години. Визнач

швидкість кожної машини, якщо автомобіль рухався на 30 км/год швидше, ніж автобус.

Ответы на вопрос

Отвечает Мяу Юля.

Ответ:

швидкість автомобіля - 125 км/год

швидкість автобуса - 95 км/год

Пошаговое объяснение:

t₁ = 1,9 год

t₂ = 2,5 год

V₁ = V₂ + 30 км/год

V₂ = x

S₁ = S₂

(x + 30)*1,9 = x*2,5

1,9x + 57 = 2,5x

0,6x = 57

x = 95 км/год = V₂

V₁ = 95 + 30 = 125 км/год