Визначте кількість сторін опуклого многокутника сума кутів якого 2520 градусів помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Софья.

S = 180*(n-2) \\2520=180n-360\\2520+360=180n\\180n=2880\\n=16