установіть значення середньої відносної молекулярної маси поліпропілену, ступінь полімеризації

якого 950 . Мономером поліпропілену є пропен - С3Н6 .​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настёна.

Объяснение:

M( полимера) = n * M(C3H6) = 950 * 42 = 39900 (г/моль)