Визначте значення середньої відносної молекулярної маси поліпропілену, ступінь полімеризації

якого 1000.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Ксения.

Ответ:

42000 г/моль

Объяснение:

M(полимера) = n * M(C3H6) = 1000 * 42 = 42000 (г/моль)