7.Установіть відповідність між формулою речовини та значенням відносної молекулярної маси:

Формула речовини Значення відносної молекулярної маси А) N2 1. 63 Б) PH3 2. 28 В) HNО3 3. 64 Г) K2O 4. 34 5. 94

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Аня.

Объяснение:

А) N2 2•14=28

Б) PH3 31+3•1=34

В) HNО3 1+14+3×16=63

Г) K2O 2•39+16=94