7. Установіть вiдповiднiсть мiж формулою речовини та значенням відносної молекулярної маси: Формула

речовини A) Cl2 Б)SiH4 B) H2SO3 Г) Na2O Значення відносної молекулярної маси 1. 62 2.82 3.71 4.32 БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ботогоев Баир.

Объяснение:

A) Cl2 2•35.5=71

Б)SiH4 28+4•1=32

B) H2SO3 2•1+32+3•16=82

Г) Na2O 2•23+16=62