.СРОЧНО!!Чому дорівнює кiлькiсть сторiн опуклого многокутника, якщо сума внутрішніх кутів

опуклого многокутника дорівнює 1080°?A6Б8В7Г10​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

відповідь Б. 8)

Отвечает Каримова Ирина.

Ответ:Б

Пошаговое объяснение:

180*(n-2)=1080

n-2=1080/180

n-2=6

n=8