6. Тиімді тәсілмен есепте. 23 + 89 + 77 44 + 78 + 56 Сабақтың тақырыбы бойыншаапсырмалар мен

сұрақтар құрастыр.​

Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

89+(23+77)=89+100=189. (44+56)+78= 100+78= 178.