12 8. Жақшаларды теңдіктер дұрыс шығатындай қой. 8+40:8-3-2=0 8+40:8-3·2=12 978908 8+40:8-3-2=24

12 12 Сабақтың тақырыбы бойынша тапсырмалар мен сұрақтар құрастыр. 12 чин ата түсіндір неге ответ нужен

Ответы на вопрос

Отвечает Мишагина Ксения.

Ответ:

(8+40):8-(3•2)=0

8 + (40 : 8 - 3)• 2=12

8 + 40 : (8 - 3)•2=24

Пошаговое объяснение: