Знайдіть корінь рівняння: (3х-12):11=1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Здор Рома.

Решение:

(3х - 12) : 11 = 1,5

3x - 12 = 1,5 * 11

3x - 12 = 16,5

3x = 16,5 + 12

3x = 28,5

x =28,5 : 3

x = 9,5