Число 4 є коренем рівняння 3x2-8х+n=0 знайдіть другий корінь рівняння і значення n


Ответы на вопрос

Отвечает Федорцов Матвей.
3*4*4-8*4+n=0; 48-32+n=0; 16+n=0; n=-16. 3*x*x-8*x-16=0; D=64+4*3*16=64+192=256; x1=(8-16)/6=-8/6=-4/3; x2=(8+16)/6=24/6=4.