1. 2+х=5 додати -2 то дістанемо рівняння... 2. 1/3х+1=-9 помножити на 3 до дістанемо рівняння...

3. Якщо з лівої частини рівняння 9х+2.8-5х+14.8 перенести в праву доданок що не відомого то дістанемо рівняння. 4. Перевірте що число 1 коренем рівняння -2х+1=3х-3 5. Коренем рівняння х-2=9 є числом. 6. Коренем рівняння 7х=4х+9 є число Можно полное решения пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Поліщук Віка.

Ответ:

x=1

Пошаговое объяснение:

2+x=5+(-2)

2+x=3

x=3-2