Сумарна маса фрекен Бок, Карлсона та Малюка дорівнює 174 кг. Маса Малюка в 4 рази менша, ніж маса

фрекен Бок, і на 30 кг менша, ніж маса Карлсона. Знайдіть масу кожного з них.

Ответы на вопрос

Отвечает Тимербулатов Айтуган.
X+4x+x+30=174
6x=144
x=24 кг маса Малюка
24+30=54 кг маса Карлсона
24*4=96 кг маса фрекен Бок