Довжина прямокутного паралелепіпеда у 1,3 разу більша за ширину, а висота дорівнює 5,5 см. Сума

довжин усіх ребер паралелепіпеда дорівнює 77,2см. Знайдіть об'єм цього паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Пайкова Виктория.

Ответ:

Ширина х ( см )

Длина 2,3х ( см )

Высота 3,5 ( см )

Сумма длин всех рёбер 4( Х + 2,3х + 3,5 ) = 4( 3,3х + 3,5 ) ( см )

4( 3,3х + 3,5 ) = 66,8

3,3х + 3,5 = 16,7

3,3х = 13,2

Х = 4 ( см ) ширина

2,3 • 4 = 9,2 ( см ) длина

4 • 9,2 • 3,5 = 128,8 ( куб см ) объём

Ответ 128,8 куб см

Пошаговое объяснение:

:)