Пожалуйста помогите решить задачу: Довжина прямокутного паралелепіпеда у 2,3 разу більша за ширину,

а висота дорівнює 3,5 см. Сума довжин усіх ребер паралелепіпеда дорівнює 66,8 см. Знайдіть об'єм цього паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Боранғали Нұрасыл.
Ширина х ( см )
Длина 2,3х ( см )
Высота 3,5 ( см )
Сумма длин всех рёбер 4( Х + 2,3х + 3,5 ) = 4( 3,3х + 3,5 ) ( см )
4( 3,3х + 3,5 ) = 66,8
3,3х + 3,5 = 16,7
3,3х = 13,2
Х = 4 ( см ) ширина
2,3 • 4 = 9,2 ( см ) длина
4 • 9,2 • 3,5 = 128,8 ( куб см ) объём
Ответ 128,8 куб см