довжина першої сторони трикутника дорівнює 36см що становить 6/7 довжини його другої

сторони.Довжина третьої сторони дорівнює 5/13 від суми довжин всіх сторін.Знайди периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)36/6*7=42 см - вторая сторона треугольника

2)36+42=78 см - сумма 1 и 2 стороны треугольника

3)78/13*5=30 см - третья сторона

4)Р треугольника = 36+42+30=108 см