Сума довжин першої і другої сторін трикутника 100см, сума довжин другої і третьої сторін 164см, а

сума довжин першої і третьої сторін 116см. Знайди периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кащенко Максим.

Відповідь:периметр трикутника 190 см.

Покрокове пояснення:

1.100+164=264(см)-=сума 1,2,2,3 сторін

2.(264-116)/2=74(см)-2 сторона

3.100-74=26 (см)-1 сторона

4.116-26=90(см)-3 сторона

Р=74+26+90=190 см.

Отвечает Власова Анастасия.

Ответ:

380

Пошаговое объяснение: