Знайди: 1)2/5 від години, 2)7/20 від 1 тонни


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.


Розв'язок:


1 година = 60 хв
2/5×60=24

1 тонна = 1000 кілограм

7/20×1000 = 7/1×50 = 350/1 = 350 кг

-------------------------------------------------------------------------

Можна в найкраще??:3

Отвечает Шевцова Карина.

Відповідь: 1. 2/5 від години= 24   2. 7/20 від 1 тонни=350