ЗВИЧАЙНІ ДРОБИ Тітка Поллі доручили Тому Сойєру пофарбувати паркан. 3/4 Том міг би зробити це за

години, але ж погодився поступитися цією можли-вістю задля своїх друзів: Біллу Роджерсу за дохлого пацюка, Біллі Фішеру за уламок синього скла та пробку від кришталевого графина та Джонні Міллеру за з яблука. За який час хлопці разом пофарбують паркан, якщо Білл Роджерс 1/3 може зробити це за години, Біллі Фішер за 1/4 години, а Джонні Міллер 1/2 за години? Скільки яблук встигне з'їсти Том за цей час, якщо одне яблуко він з'їдає за 1/12 години? Які умови зайві? ПОЖАЛУЙСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кайсанова Томирис.
Примем весь объем работ за 1
1) 1 : 1/3 = 3 - производительность Билла Роджерса.
2) 1 : 1/4 = 4 - производительность Билли Фишера.
3) 1 : 1/2 = 2 - производительность Джонни Миллера.
4) 3 + 4 + 2 = 9 - производительность трех мальчиков при совместной работе.
5) 1 : 9 = 1/9 часа = 60/9 минут =
= 20/3 мин. = 6 2/3 минут - время, за которое трое мальчиков вместе покрасили бы забор.
6) 1/9 : 1/12 = 12 / 9 = 4/3 = 1 1/3 яблок съест Том за это время.

Лишние условия:
1) Все предметы, за которые Том согласился разрешить покрасить забор вместо себя.
2) Информация о том, что за час Том покрасил бы 3/4 забора. Пока все красили забор, Том ел яблоки.