До суми чисел 42 і 17 додати їх різницю​


Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.

Ответ:

59-25=34

Пошаговое объяснение:

Сума чисел: 42+17=59

Їхня різниця: 42-17=25