Обчисліть cos 57* sin33* +sin^2 123*


Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Виола.

Для обчислення цього виразу, спочатку потрібно перетворити градуси в радіани, оскільки стандартні математичні функції використовують радіани.

1 градус = π/180 радіан

Тому:

57 градусів = 57 * π/180 = 0.994837673636768 радіан 33 градуси = 33 * π/180 = 0.575958653158129 радіан 123 градуси = 123 * π/180 = 2.1467549799530254 радіан

Тепер ми можемо обчислити значення виразу:

cos(0.994837673636768) * sin(0.575958653158129) + sin^2(2.1467549799530254)

= 0.5446390350150271 * 0.5403023058681398 + sin^2(2.1467549799530254)

= 0.29449964248193155 + sin^2(2.1467549799530254)

= 0.29449964248193155 + (sin(2.1467549799530254))^2

= 0.29449964248193155 + (0.848048096156426)^2

= 0.29449964248193155 + 0.7193398003386511

= 1.0138394428205826

Отже, значення даного виразу дорівнює приблизно 1.014.

Отвечает Громова Анастасия.

Ответ:

cos57 sin33 sin123^2 (123*123)=cos57 sin33 sin15129