Що дістанемо розкривши дужки і звівши подібні доданки у виразі -5•(1-2у)+3•(у-8)


Ответы на вопрос

Отвечает Спас Ксюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-5+10у+3у-24=-29+13у

Отвечает Мимрик Коля.

Ответ:

13у-29

Пошаговое объяснение:

-5•(1-2у)+3•(у-8)=-5+10у+3у-24=13у-29