Розкрити дужки і звести подібні доданки у виразі ПОМОГИТЕ

ПОЖАЛУЙСТА!!!(3x-11)*0,2-5(0,4-0,3х)А-2,1х-2,4Б-0,3х-13В- -09х-4,2Г- 2,1х-4,2При х=-12, y=-15 знайти значення виразу *0,5хуА- 180Б- -90В- -180г- 90Винести спільний множник за дужки у виразі *2ab + 3acA- a(2b+3c)Б-a(3b+2c)B- b(2a+3c)Г- с(2а+3b)Знайти корені рівняння,застосувавши основні властивості рівнянь *0,2х+4,3=0,4х-6,5А-54Б-11В-18Г- -54Звести подібні доданки у виразі-5х-15+6х+7А- -х-8Б- -11х-22В- х+8Г- х-8

Ответы на вопрос

Отвечает Бубнов Богдан.

Ответ: В 1) я так поняла г)

Во 2)г

3)а

4)г

5)г

Короче смотрю в обяснениях

Пошаговое объяснение:

(3х-11)*0.2-5(0.4-0.3х)=0.6х-2.2-2+1.5х=2.1х-4.2

0.5ху

0.5*(-12)*(-15)=90

2ab+3ac=a(2b+3c)

0.2x+4.3=0.4x-6.5

0.2x-0.4x=-6.5-4.3

-0.2x=-10.8

(-)*(-)=(+)

x=10.8:0.2

x=54

-5x-15+6x+7=1x-8/(x-8)