12. Що дістанемо, розкривши дужки і звівши подібні доданки у виразі.-5 ×(1-2y) +3-(-8) ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермольников Виктор.

Ответ:

-5-10у+3+8

-10у=11+5

-10у=16

у=16/10

у=8/5

у=1,6