Допоможіть виконати завданн 1.Чому дорівнює шостий член геометричної прогресії, перший член якої

b1 = 8/9, q = -½ ? 2.Вкажіть множину розв'язків нерівності х2 + 4х ≥ 0

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Андрей.
1.Шостий член геометричної прогресії дорівнює:
b6 = b1 * q^(n - 1) = 8/9 * (-½)^(6 - 1) = 8/9 * 1/2^5 = 8/324 = 1/42
Отже, відповідь: 1/42.

2.Нерівність х2 + 4х ≥ 0 можна перетворити до виду:
х(х + 4) ≥ 0