.ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!!!!!!!! ДО 12:00!!!!!!!!!!!даю 65 балів Спростіть вираз

-0,3a•(-1,4b). * -4,2ab 0,52ab -0,42(a+b) 0,42ab 3. Розкрийте дужки у виразі -5(3a+4). * -15a-4 -15a+20 -15a - 20 -35a 4. У виразі 6а+1,2 винесіть за дужки спільний множник. * 6(а+1,2) 6(а+0,2) 6а(а+0,2) а(6+1,2) 5. Зведіть подібні доданки у виразі 15а-6-18а+9. * -3а+3 -3а-3 9а-9 33а+15

Ответы на вопрос

Отвечает Досан Айка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) (- 0,3× ( - 1,4))× ( a×b)= 0,42 ab

3) -5×(3a+4)= - 15a-20

4) 6a+1,2=1,2(5a+1)

5 15a-6-18a+9= -3a + 3