Знайдіть площу фігури обмеженої: графіком функції у=12/х і прямими х=2, у=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Якименко Даниил.

Пошаговое объяснение:

S=|∫³(4-12/х)dx|

²

∫³(4-12/x)dx=∫4dx-∫(12/x)dx=

²

=(4x-12ln|x|)|³= 4•3-12ln|3|-(4•2-12ln|2|)=

²

=12-12ln|3|-8+12ln|2|=4+12ln(2/3)

S=|4+12ln(2/3)|= -(4+12ln(2/3)=

= -4-12ln(2/3)= -4-12•(-0,4)=0,8 eд²