Знайти площу фігури обмеженої графіком функції у=x^4 та прямими у=0 , x =2​


Ответы на вопрос

Отвечает Миняева Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площадь фигуры:

S = \int\limits_0^2 x^4 dx = \frac{x^5}{5} |_{0}^2 =  32