Автомобіль за 4години проіхав 300км.На зворотньому шляху його швидкість була на 15км/год менше

Скільки часу затратив автомобіль на зворотній шлях?

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Валерия.
5 години!
1) 300:4=75(км/год)
2)75-15=60(км/год)
3)300:60=5(год)