За три дні автомобіль проіхав а км.першого дня він проіхав 300км,а другого-на 20км менше.Скільки км

проіхав автомобіль третього дня?Склади вираз для розвязування задачі та обчисли його значення , якщо а=960

Ответы на вопрос

Отвечает Bytke Gabriela.

300-20=280 - проехал за второй день 

300+280=580 - за два дня

и если а=960 тогда:

960-580=380 - за третьи день

Oтвет : 380 км