За три дні автомобіль проіхав а км.першого дня він проіхав 300км,а другого-на 20км менше.Скільки км

проіхав автомобіль третього дня?Склади вираз для розвязування задачі та обчисли його значення , якщо а=960 А одним виразом можливо ? Є якісь варіанти ? Без двох дужок !

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольская Алина.

а-300-(300-20) =

960-300-(300-20)=960-300-280= 380 в третий день

 ===========================================