Австралійський фермер вирішив огородити прямокутну ділянку землі парканом. Скільки метрів паркана

потрібно, якщо ширина ділянки 50метрів,а довжина - 80 метрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Мисів Міша.
(80+50)×2=260метров......................
Отвечает Мухина Лия.
2*(50+80)=2*130=260м паркана потрібно