СРОЧНО!!!!!!!Прямокутну ділянку землі площею 3000 м2 загороджено парканом, до- вжина якого дорівнює

220 м. Знайдіть довжину і ширину цієї ділянки. i Нехай довжина і ширина ділянки дорівнюють х м і у м. Яка система рівнянь відповідає умові задачі? А. Б. В. Г. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёв Арсений.

Ответ: Б)

Пошаговое объяснение:

Довжина ділянки це є периметр

Р= 2(х+у)

220 = 2(х+у)

110 = х+у

х= 110 -у

Підставимо у формулу площі

S = xy

3000 = (110-у) * у

3000 = 110у - у²

у² - 110у + 3000 = 0

D= 110²  - 4 * 3000= 12100 - 12000= 100

√D= 10

х1 =( 110 -10)/2 = 50 см ширина ділянки

х2= (110 + 10)/2= 60 см довжина ділянки

Відповідає умові система Б)

ху= 3000

х+у = 110