Знайдіть номер члена арифметичної прогресії, який дорівнює 15, якщо перший її член дорівнює -6, а

різниця дорівнює 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Ільницький Назар.

Воспользуемся одной из формул арифметической прогрессии:

 a_n=a_1+d(n-1)

 15=-6+3(n-1)

 15=-6+3n-3

 15+6+3=3n

24=3n

n=8