Срочнооо!!! Знайти сімнадцятий член арифметичної прогресії, якщо 1) перший член дорівнює 3, а

різниця 5; 2) перший член дорівнює -11, різниця 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Микитюк Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) а1 = 3  d = 5

a17 = a1 + 16d = 3 + 16 * 5 = 3 + 80 = 83

2) a1= -11 d =2

a17= a1 + 16d = - 11 * 16 * 2= - 11 + 32 = 21