ПОМОГИТЕ!!! Фермер засіяв поле площею 36 га пшеницею і кукурудзою, площа під якими відносяться як

8,7: 9,3. Яка сільскогосподарьска культура займае більшо площа і на скілько гектарів більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Княжев Денис.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

8,7+9,3=18 часте

36:18=2 га в 1 части

8,7*2=17,4 га пшеницы

9,3*2=18,6 га кукурузы

18,6-17,4=на 1,2 га больше кукурузы