Фермер на 18% поля, площа якого дорівнює 600 га вирощує овочі на 34% кукурудзу, а решту поля він

засіяв пшеницею.Скільки га поля фермер засіяв пшеницею?

Ответы на вопрос

Отвечает Скудина Соня.

100-(18+34)=100-52=48% - пшеница

100% = 600 га

48% = х

х=48*600:100=48*6=288 га