Помогите зделать задачу пж: Фермер засіяв поле площею 36 га пшеницею та кукурудзою , площі під

якими відносяться як 8,7:9,3. яка сільськогосподарська культура займає більшу площу і на скільки гектарів більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Сырцева Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пшеница - 8,7х

Кукуруза - 9,3х

8,7х + 9,3х = 36

18х = 36

х = 36:18

х = 2

Пшеница (8,7х) = 8,7 * 2 = 17,4 га

Кукуруза (9,3х) = 9,3 * 2 = 18,6 га

Больше площади занимает кукуруза, на:

18,6 - 17,4 = 1,2 га