Трое робітників сіяли пшеницю на полi, площею 1200 а. Перший робітник засіяв 36% всієї площі, що

становить 80% площі, яку засіяв третій робітник. Скільки арів засіяв другий робiтник?СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА!

Ответы на вопрос

Отвечает Конышев Георгий.

Ответ:

1200÷100×36%=12×36=432 (1 работник)

36% 1 р.=80% 3р.

432=80%

432÷80×100%=5,4×100=540 (3 работник)

1200-(432+540)=1200-972=228 (2 работник)

ответ второй работник засеял 228 а.