Чому дорівнює сума коренів квадратного рівняння 2x²+18x-5=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Никита.

Відповідь: -9


Покрокове пояснення:

За теоремою Вієта: x1+x2=-b/a

X1+x2=-18/2=-9