У першій коробці було в 4 рази менше цукерок ніж у другій , після того як з першої коробки забрали

3 цукерки, а з другої 15 цукерок в обох коробках стало порівно.Скільки було цукерок у першій коробці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Виктория.

Ответ:

4 цукеркі

Пошаговое объяснение:

у першій коробці х(икс) цукерок

у другій 4х цукерок

х-3=4х-15

4х-х=15-3

3х=12

х=12:3=4 (цукерок у першій коробці)