1 Знайди:1) 17% від числа 28,22) число, 40% якого дорівнюють 10,24 2Знайди відсотковий вміст

цукру у розчині, якщо 5 кг розчину містять 400 г цукру (второе задание, если можно, то с условием) Это срочно!!!❤❤❤ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Оналбекова Перизат.

№ 1.

1) 28,2 · 0,17 = 4,794 - 17% от числа 28,2

2) 10,24 : 0,4 = 25,6 - число, 40% которого = 10,24

№ 2.     1 кг = 1000 г

Пропорция: 5000 г раствора - 100%

                     400 г сахара - х%

х = 400 · 100 : 5000 = 8% - процентное содержание сахара в растворе.

Вiдповiдь: 8% цукру у розчинi.