ДАЮ МНОГО БАЛЛОВ ОЧЕНЬ!!!з дніпра до запоріжжя виїхав автобус з певною швидкістю. одночасно з

Запоріжжя до Дніпра виїхав автомобіль швидкість якого була на 40 км/год більше знайти швидкість автобуса якщо відстань між ними 86 км і вони зустрілися через 40 хв після початку руху. (через рівняння) Пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Харин Витя.

(х+x+40)*40/60=86

(2x+40)*40=86*60

80x+1600=5160

80x=5160-1600

80x=3560

x=3560/80

x=44,5