З дніпра до запоріжжя виїхав автобус з певною швидкістю .одночасно із запоріжжя до дніпра виїхав

автомобіль ,швидкість якого була на 40 км/ год більша. знайти швидкість автобуса ,якщо відстань між містами 86км і вони зустрілися через 40хв після початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.

(х+x+40)*40/60=86

(2x+40)*40=86*60

80x+1600=5160

80x=5160-1600

80x=3560

x=3560/80

x=44,5