З Дніпра до Запоріжжя виїхав автобус з певною швидкістю. Одночасно з Запоріжжя до Дніпра виїхав

автомобіль. Швидкість якого була на 40 км/год більша. Знайди швидкість автобуса якщо відстань між містами 86 км. І вони зустрілися за 40 хв після початку руху​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельченко Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(х+x+40)*40/60=86

(2x+40)*40=86*60

80x+1600=5160

80x=5160-1600

80x=3560

x=3560/80

x=44,5