Дніпра до Запоріжжя виїхав автобус зі швидкістю одночасно із Запоріжжя до Дніпра виїхав автомобіль

швидкість якого була на 40 км год більша знайти швидкість автобуса якщо відстань між містами 86 км і вони зустрілися через 40 хвилин після початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Мошков Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(х+x+40)*40/60=86

(2x+40)*40=86*60

80x+1600=5160

80x=5160-1600

80x=3560

x=3560/80

x=44,5